ZESTAW MEBLI WARSZTATOWYCH NUMER 2 (NIEBIESKIE)

16 300,00  brutto
Waga 455 kg
Producent

KING TONY

ZESTAW MEBLI WARSZTATOWYCH NUMER 2 (SZARE)

16 300,00  brutto
Waga 455 kg
Producent

KING TONY

ZESTAW MEBLI WARSZTATOWYCH NUMER 3 (SZARE)

12 100,00  brutto
Waga 257 kg
Producent

KING TONY

ZESTAW MEBLI WARSZTATOWYCH NUMER 5 (NIEBIESKIE)

8 500,00  brutto
Waga 197 kg
Producent

KING TONY

ZESTAW MEBLI WARSZTATOWYCH NUMER 5 (SZARE)

8 500,00  brutto
Waga 196 kg
Producent

KING TONY

Zestaw mebli warsztatowych SZARE 23 NEW!

15 590,00  brutto
Producent

KING TONY

Meble warsztatowe w serwisie to klucz do utrzymania czystości i porządku. W dzisiejszych czasach coraz częściej mamy okazję gościć klientów w miejscu pracy. Dlatego warto zadbać o schludność. Jednak meble warsztatowe king tony gwarantują o wiele więcej. Pozwalają na wykonywanie ciężkich prac. W swojej ofercie posiadamy zestawy mebli warsztatowych o różnym zastosowaniu. Kilka modeli pozwala na zapełnienie odpowiedniej powierzchni warsztatu.

Stoły warsztatowe

Stoły warsztatowe odgrywają kluczową rolę, ponieważ najczęściej znajdują się na nich imadła oraz narzędzia które potrzebujemy w danym momencie. Warto wziąć pod uwagę stół warsztatowy na kółkach firmy ASTA A-TRUCK.

Zapewnia komfort pracy a zarazem możliwość zmiany miejsca pracy co wpłynie na czas wykonanej usługi. Stół warsztatowy metalowy wykonany został z wysokiej jakości blachy, odporny na zarysowania oraz wgniecenia. Stół warsztatowy z szufladami regulowanymi przystosowanymi pod moduły z wyposażeniem. Zabezpieczone kluczem aby żaden niepożądany gość nie miał do niego dostępu. Stoły warsztatowe metalowe występują również w formie bez kółek, co pozwala na ich usytuowanie w odpowiednim miejscu.