Showing 1–25 of 72 results

Montażownica do opon kół półautomatyczna MELL PRO WRS 300 230V

4 150,00  brutto
Waga 230 kg
Producent

MELL PROFESSIONAL

MONTAŻOWNICA GRUBBER RUNFLAT 380V AUTOMAT 2-BIEGI GR900LTN2V

7 000,00  brutto
Waga 250 kg
Producent

GRUBBER

Montażownica PÓŁAUTOMAT GRUBBER 706A

3 890,00  brutto
Waga 194 kg
Producent

GRUBBER

Montażownica do kół automat 2-biegowa, 400V Castex

7 890,00  brutto
Waga 400 kg
Producent

CASTEX

Montażownica do kół automat 400 V Best Products

7 700,00  brutto
Waga 400 kg
Producent

BEST PRODUCTS

Montażownica do kół automatyczna 230V 24’ Castex

6 400,00  brutto
Waga 238 kg
Producent

CASTEX

Montażownica do kół automatyczna 380V 24’ Castex

6 100,00  brutto
Waga 238 kg
Producent

CASTEX

Montażownica do kół MO820N PRO NORTEC PRO winda

15 700,00  brutto
Waga 310 kg
Producent

NORTEC PRO

Montażownica do kół MO820N PRO NORTEC PRO winda RAMIE

20 100,00  brutto
Waga 310 kg
Producent

NORTEC PRO

Montażownica do kół MO820N PRO NORTEC PRO winda RAMIE + PAZUR

23 943,00  brutto
Waga 310 kg
Producent

NORTEC PRO

Montażownica do kół NORTEC MO320 2 BIEGI 26″

7 200,00  brutto
Waga 325 kg
Producent

NORTEC PRO

Montażownica do kół NORTEC MO320 2 BIEGI 26″ + RUNFLAT

9 790,00  brutto
Waga 400 kg
Producent

NORTEC PRO

MONTAŻOWNICA DO KÓŁ NORTEC MO405N PRO 2 Prędkości

9 250,00  brutto
Waga 300 kg
Producent

NORTEC PRO

Montażownica do kół Nortec MO420N 230V

9 990,00  brutto
Waga 380 kg
Producent

NORTEC PRO

MONTAŻOWNICA DO KÓŁ NORTEC MO420N PRO + RAMIĘ AL2

13 600,00  brutto
Waga 350 kg
Producent

NORTEC PRO

Montażownica do opon

Odpowiednio dobrane narzędzia i wyposażenie warsztatu to klucz do sukcesu wielu firm. Jednym z elementów, które powinny się znajdować w zakładzie zajmującym się wulkanizacją, jest montażownica do opon. Dla przedsiębiorców zajmujących się tą dziedziną usług warsztatowych jest to swoisty „musthave”. Dzięki temu urządzeniu montaż opony przebiegnie szybko i sprawnie. W Mastwell znajdziesz najlepsze tego typu maszyny na rynku!

Montażownica do opon – niezbędne wyposażenie każdego warsztatu

Każdy szanujący się warsztat, a zwłaszcza taki, który specjalizuje się w usługach związanych z ogumieniem, powinien mieć na wyposażeniu maszynę, jaką jest zmieniarka do opon i wyważarka.W naszej ofercie znajdują się najlepsze modele na rynku, które będą wykonywały swoje zadania z najwyższą precyzją i skutecznością. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji tego typu urządzeń. Oferujemy montażownice takich marek jak GRUBBER, NORTEC PRO, MELL PROFESSIONAL czy też RAVAGLIOLI. Dzięki temu mamy pewność, że maszyna do zmiany opon będzie działać bez zarzutu przez bardzo długi czas. W Mastwell oferujemy także wiele innych, niezwykle przydatnych produktów do warsztatów oponiarskich, takich jak: podnośniki, wanny wulkanizacyjne czy narzędzia wulkanizacyjne.

Maszyna do wymiany opon – różnice między ręczą, półautomatyczną a automatyczną wersją tego urządzenia

Obecnie możemy spotkać się z wieloma modelami i wersjami urządzeń przeznaczonych do obsługi kół pojazdów mechanicznych. Przykładem może być montażownica do opon ciężarowych, które ze względu na swoje gabaryty muszą być zdecydowanie masywniejsze i mocniejsze. Dodatkowo w ofercie Mastwell można znaleźć np. akcesoryjne ramiona pomocnicze takie jak NORTEC PRO AL3, a także ręczne, półautomatyczne i automatyczne montażownice. Co jednak wyróżnia te wersje?

Montażownica do opon ręczna

Tego rodzaju urządzenia charakteryzują się prostą budową i kompaktowymi rozmiarami. Montażownica ręczna jest nadal szeroko używana w mniejszych warsztatach samochodowych, a także przez hobbystów, którzy wykonują prace przy oponach w domowych garażach. Tego typu urządzenie wymaga od operatora użycia dźwigni lub specjalnej rękojeści do wypchnięcia opony z felgi lub założenia na nią nowej opony. Ręczne warianty są zazwyczaj tańsze od automatycznych modeli, co czyni je bardziej dostępnymi dla małych warsztatów lub osób prywatnych.

Montażownica do opon automatyczna

Montażownica automatyczna, jak sama nazwa wskazuje, wykonuje zadania związane z wymianą opon bez pomocy operatora. Urządzenie jest wyposażone w wiele zaawansowanych mechanizmów, które umożliwiają automatyczne montowanie i demontowanie opon z felg. Operator musi jedynie umieścić koło na urządzeniu, a także kontrolować jej działanie. Resztę operacji wykonuje maszyna. Świetnym przykładem takiej maszyny może być np. model Janka marki UNITROL. Automatyczne montażownice do opon są niezwykle skutecznymi narzędziami w każdym warsztacie samochodowym. Dzięki licznym zaawansowanym funkcjom montaż ogumienia staje się bardziej bezpieczny, precyzyjny i efektywny.

Montażownica do opon półautomatyczna

Montażownica półautomatyczna to urządzenie, które znajduje się między modelami ręcznymi, a automatycznymi pod względem stopnia automatyzacji i skomplikowania. Maszyna tego rodzaju wymaga w pewnym stopniu interwencji operatora, ale jednocześnie posiada automatyczne funkcje ułatwiające proces montażu i demontażu opon znajdujących się na felgach. Dobrym przykładem montażownicy półautomatycznej, dostępnej w ofercie Mastwell, może być model CASC502 marki Castex.

Montażownica do opon

Sprawdź naszą szeroką ofertę montażownic opon i wybierz model, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojego warsztatu. Czy to zaawansowane urządzenia automatyczne, czy niezawodne montażownice ręczne – mamy to, czego szukasz.