Showing all 8 results

Prostowarka DIGITAL

71 955,00  brutto
Producent

UNITROL

Prostowarka PO-14s

11 300,00  brutto
Waga 165 kg
Producent

UNITROL

Prostowarka PO-18

17 900,00  brutto
Waga 350 kg
Producent

UNITROL

Prostowarka PO-22

20 190,00  brutto
Waga 450 kg
Producent

UNITROL

Prostowarka PO-22H

24 690,00  brutto
Waga 450 kg
Producent

UNITROL

Prostowarka PO-30

21 900,00  brutto
Waga 450 kg
Producent

UNITROL

Prostowarka PO-30 H

25 900,00  brutto
Waga 450 kg
Producent

UNITROL

Prostowarka Roller

22 500,00  brutto
Waga 350 kg
Producent

UNITROL

Prostowarka do felg — Do czego służy?

Prostowarka do felg bardzo często jest określana mianem prostownicy do felg. Urządzenie to służy do regeneracji oraz naprawy felg, które uległy uszkodzeniu na skutek codziennej eksploatacji pojazdu. Z pomocą prostowarki wykonać można również korektę krzywizn obrotu oraz wyrównanie rantów. Wspomniana powyżej korekta stanowi gwarancję dokładniejszych prac podczas wyważania już zamontowanych kół. Co więcej, klient warsztatu samochodowego czy wulkanizacyjnego liczyć może na redukcję niepożądanych wibracji w czasie jazdy, co w znaczący sposób zwiększa komfort codziennego podróżowania i przekłada się na mniejsze zużycie opon oraz elementów układu kierowniczego i zawieszenia.

Maszyna do prostowania felg – Dla kogo najlepsza?

Z maszyny do prostowania felg bardzo często korzystają zakłady specjalizujące się w kompleksowej regeneracji felg, świadczące usługi z zakresu prostowania, spawania, polerowania, lakierowania czy przebudowy oryginalnej konstrukcji felg. Do wydatków związanych z zakupem maszyny do prostowania felg doliczyć należy koszty automatu spawalniczego, urządzenia do polerowania felg oraz pozostałych elektronarzędzi, które związane są z pracami polerskim.

Prostowarka do felg – Komu zaufać?

Szukając wysokiej jakości sprzętu tego typu, warto rozważyć zakup prostowarki do felg Unitrol. To urządzenie, co do którego można mieć pewność, że będzie ono w pełni niezawodne i posłuży przez długi czas, dostosowując się do oczekiwań nawet najbardziej wymagających specjalistów. W ofercie marki znaleźć można różnego rodzaju maszyny do prostowania felg. Wyposażone mogą być one między innymi w uniwersalny uchwyt centrujący , dźwignię do wstępnego prostowania, zestaw pierścieni centrujących, tokarkę z nożem skrawającym lub hydrauliczny uchwyt szybkomocujący gwarantujący wysoką precyzję pracy i przyczyniający się do skrócenia czasu montażu. Firma Unitrol oferuje także prostowarki Rollery służące do naprawy obręczy stalowych, które wyposażone są w specjalne rolki prostujące.