Showing all 4 results

Myjka do kół WULKAN 300

30 900,00  brutto
Waga 310 kg
Producent

UNITROL

Myjka do kół WULKAN 360HP

36 900,00  brutto
Waga 330 kg
Producent

UNITROL

Myjka do kół WULKAN 4x4HP

39 300,00  brutto
Waga 330 kg
Producent

UNITROL

Myjka do kół WULKAN 500 HP

74 900,00  brutto
Waga 380 kg
Producent

UNITROL

Myjka do kół samochodowych

Urządzając zakład wulkanizacyjny czy serwis oponiarski, warto zadbać o to, aby znalazła się w nim myjka do kół samochodowych. Jej obecność związana jest ze stale rosnącymi potrzebami w zakresie precyzyjnego wyważania kół. Myjnie do kół i podwozi przyczyniają się również do wzrostu komfortu pracy. Posiadając tego typu urządzenie możliwe staje się przeprowadzenie wszelkiego rodzaju czynności serwisowych na czystym, suchym kole. Dostępne obecnie na rynku sterowane komputerowo myjki do kół są w stanie zaplanować pracę serwisu na długi czas, poprawiając efektywność pracowników. Mają one postać zaawansowanych technologicznie automatów.

Myjka do kół – zalety

Do zalet myjki do kół zaliczyć można również fakt, iż pozwala ona na łatwe i dokładne przeprowadzanie czynności serwisowych. Posiadanie jej przekłada się na wydłużenie żywotności pozostałych urządzeń oraz narzędzi znajdujących się w warsztacie, chroniąc je między innymi przed zapiaszczeniem.

Myjka do kół – jaką wybrać?

Na rynku dostępne są różnego rodzaju myjki do kół samochodowych. Poszczególne urządzenia różnią się od siebie wykorzystywaną metodą mycia. Do czynienia możemy mieć z myjkami do kół ultradźwiękowymi (ich główną zaletą jest wysoka precyzja pracy), szczotkowymi oraz ciśnieniowymi (jako środek roboczy wykorzystują one mieszankę plastikowego granulatu oraz wody. W przypadku poważnych zabrudzeń, dodatkowo stosuje się odpowiednie detergenty).

W naszej ofercie znajdziesz myjki renomowanej firmy UNITROL, która od lat wyposaża warsztaty w sprzęt dobrej jakości.