Kilka słów o naszej firmie

Firma Mastwell Polska została założona przez P. Karolinę Klukowską w 2016 roku z siedzibą w Iławie. Pomimo swojego krótkiego funkcjonowania na rynku branży motoryzacyjnej, zalicza się do prężnie rozwijających firm.

Aby spełniać Państwa oczekiwania, posiadamy w swojej ofercie bogatą gamę produktów najlepszych producentów z całego świata. Codziennie czeka na Państwa sztab naszych specjalistów zajmujących się sprzedażą, doradztwem wyposażenia warsztatów zarówno tych małych jak i dużych.

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową usługę i pomoc na każdym etapie wyposażenia warsztatu. W ostatnim czasie planujemy utworzyć oddzielny dział zajmujący się wsparciem w projektowaniu wnętrza warsztatu.

Firmę charakteryzuje

01.

PROFESJONALIZM

Profesjonalna obsługa i doradztwo techniczne w trakcie trwania prac.
02.

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość świadczonych usług.
03.

TERMINOWOŚĆ

Terminowość oraz rzetelność.
04.

CENY

Konkurencyjne ceny i rabaty.
05.

GWARANCJA

Gwarantujemy jakość usług na każdym etapie sprzedaży.
MASTWELL POLSKA
Profesjonalne wyposażenie warsztatów
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych urządzeń. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów niezbędnych w warsztacie samochodowym.
590 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
590 WYKONANE PROJEKTY
3500 ILOŚĆ NARZĘDZI
159 OBSŁUŻONE MIEJSCOWOŚCI
196 SPRZEDANE PODNOŚNIKI
2 LATA DZIAŁAŃ

Wzniesiemy twój warsztat na wyższy poziom

Współpracując z nami masz gwarancję profesjonalnej obsługi klienta, terminowej dostawy, sprawnego montażu i serwisu na każde oferowane urządzenie. W swoim asortymencie posiadamy bogatą ofertę produktów do wyposażenia warsztatu oraz atrakcyjne promocje. Ponadto oferujemy leasing jako jedną z metod płatności.

Galeria zdjęć